Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevřen nový butik

20. 7. 2006

Italská jednička v Pařížské

V Pařížské ulici v Praze se objevil nový butik. Díky svým rozměrům dostal jméno Boudoir neboli malý elegantní dámský salonek. V útulném prostředí jakéhosi zámeckého pokojíku je možné najít modely italského spodního prádla a plavek Argentovivo a Bacirubati. Tyto světově známé značky pohltí každou ženu, která chce svůj soukromý život naplnit kouzlem vášnivosti a splnit si svá tajná přání. Prostřednictvím takového prádla se přenesete do říše snů a okouzlujících chvílí romantiky. I na pláži nebo u bazénu, kde je kladen důraz na perfektní vzhled, můžete vypadat skvěle. Plavky a plážové oblečení jsou velmi osobité a svými detaily vás zavedou mezi bondovské krásky či do Belmondova Acapulca. I česká topmodelka Petra Faltýnová si v prádle Bacirubati vyzkoušela jaké to je.

spodní prádlo

spodní prádlo

V obchodě jsou také perličky v podobě z dílny ateliéru Martina Ludvíka, které se vyznačují kvalitou látek dovezených od předních italských výrobců např. Valentino či Ungaro. Modely jsou ženské a elegantní a navíc je možné si je nechat ušít na míru. Dokonce vám může být přivezen i materiál, který nikdo jiný než vy nemá.

Butik Boudoir je pro ženu sebejistou, uznávající kvalitu a pohodlí spjatou s elegantním ženským vzhledem. Zkuste se podívat do Boudoiru a uvidíte, že je řeč právě o vás.

Boudoir; Pařížská 15, Praha 1
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář